Соглашение с кредиторами о списании 20% долга Украины может быть достигнуто уже на этой неделе
25.08.2015
Комітет кредиторів України, з яким наша країна веде переговори про реструктуризацію частини державного боргу з березня 2015 року, запропонував уряду завершити боргову угоду вже на поточному тижні та списати 20% боргу, який підлягає реструктуризації, в той час як Україна пропонувала списати вдвічі більше - 40%.
Про це повідомляє британська газета Financial Times з посиланням на свої джерела.
'Переговори ще тривають, і пропозиція списати 20% боргу – це останнє, що може дозволити обом сторонам завершити боргову операцію і виконати вимоги Міжнародного валютного фонду, одна з яких – скоротити борг на 15,3 мільярда доларів протягом наступних 4 років', - зазначає видання.
Згідно з даними Financial Times, пропозиція може стати запорукою завершення переговорів і досягнення угоди вже цього тижня.
Читайте также: С 1 июля 2015 года изменены условия для проведения внеплановых документальных проверок
'Списання частини боргу стане складовою великої угоди, яка включає пролонгацію платежів, заморозку купонних виплат, а також можливість надання так званих компенсаторних виплат, розмір яких залежатиме від швидкості відновлення економіки та рівня ВВП', - зазначає Financial Times.
Як повідомляв УНІАН, Україна почала переговори про реструктуризацію частини боргу в рамках нової програми з МВФ в березні цього року і розраховує в результаті відстрочки виплат по боргах та їх часткового списання заощадити до 5,2 мільярда доларів цього року і до 15,3 мільярда доларів протягом найближчих 4 років. Крім того, двома іншими обов'язковими вимогами Фонду є скорочення боргу до 70% ВВП і зниження потреби в зовнішньому фінансуванні до 10-12% до 2020 року.
Наразі домовитися з кредиторами і провести реструктуризацію вдалося тільки двом державним банкам – 'Укрексімбанку' та 'Ощадбанку', які отримали відстрочку виплати боргу на 7 років в обмін на підвищення ставки купона без списання основної суми боргу за єврооблігаціями з погашенням у 2015-2018 роках на 1,5 мільярда доларів і 1,3 мільярда доларів, відповідно.
У червні міністр фінансів Наталія Яресько заявляла, що Україна 'теоретично' в кінці липня може оголосити мораторій на виплати в разі відсутності прогресу в переговорах з кредиторами в рамках чинного з 17 червня закону. Однак згодом сторони переговорного процесу оприлюднили спільну заяву про прогрес та укладення угоди про конфіденційність, 24 липня Мінфін виплатив купон за євробондами на 120 мільйонів доларів.
У середині серпня Київ почав ще один раунд переговорів з кредиторами, який, на думку українського Мінфіну, має стати завершальним. Переговори проходили в Сан-Франциско на прохання Спеціального комітету кредиторів. При цьому український Мінфін назвав цю зустріч останньою можливістю для досягнення спільної домовленості про реструктуризацію і в черговий раз попередив, що наша країна буде змушена використовувати альтернативні механізми для забезпечення фінансування програми співпраці з Міжнародним валютним фондом у разі неможливості досягти домовленості.
Детальніше читайте на УНІАН: http://economics.unian.ua/finance/1114946-ugoda-z-kreditorami-pro-spisannya-20-borgu-ukrajini-moje-buti-dosyagnuta-vje-tsogo-tijnya-zmi.html
Архитектура
Дизайн интерьеров
Стройматериалы
Парки мира
Букский каньон
Стоит посмотреть, потому что:
- он входит в сотню самых красивых мест Украины и занимает второе место в рейтинге «Семь чудес Черкасщины»
- это уникальный маленький фьорд на территории нашей страны
- здесь находятся живописные руины водяной мельницы конца XIX века и одной из первых украинских ГЭСФранцузское барокко. Водные феерии в регулярных садах. Часть 1
Вода в регулярных садах Франции, пожалуй, впервые в истории архитектуры, составила основу пространственной композиции. Эти сады существенно отличаются от регулярных садов Италии эпохи Возрождения, потому что именно во французском барокко было достигнуто совершенство в работе в регулярном пространстве.
Германия. Зангерхаузен. «Европа-розариум»
Заслуживает внимания, потому что:
- это самый крупный коллекционный музей-розарий в мире;
- имеет общеевропейский статус;
при розарии работает научно-исследовательский институт, в котором определение и описание генома розы, произведенное в последние годы, позволило создать целые новые направления в розоводстве: в области селекции – генную инженерию, в исторической науке – генный банк данных.Балаклава
Стоит посмотреть, потому что:
- с Балаклавской бухтой связывают путешествия хитроумного Одиссея
- здесь находятся уникальные памятники природы – мыс Айя Фиолент, остатки величественной генуэзской крепости Чембало
- в советские времена это был закрытый город: здесь расположены не имеющие аналогов в мире штольни подземного завода по ремонту подводных лодокФранция. «Бон Мезон» и «Старинные Розы...»
Заслуживает внимания, потому что:
- это частный розарий, созданный благодаря энтузиазму его хозяйки Одиль Маскелье;
- Одиль Маскелье – президент ассоциации Старинных Роз «Бон Мезон»;
- имеет цветовую концепцию – выдержан в пастельных тонах.Монако. Розарий принцессы Грейс
Заслуживает внимания, потому что:
- посвящен памяти одной из красивейших и легендарных женщин – принцессе Монако – Грейс Келли;
- создан на искусственно насыпанном участке суши, который люди отвоевали у моря почти 50 лет назад;
- все розы подарены саду розоводами США, Франции, Англии, Германии, Дании, Бельгии, Голландии и даже Новой Зеландии.
Комментарии
Оставить комментарийВы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.