Почему остановился второй энергоблок на Ладыжинский ТЭС?
31.07.2015
Через шум у топці котла другий енергоблок теплоелектростанції вивели в аварійний ремонт з 27 липня.
За останні півроку аварійність енергоблоків вітчизняних ТЕС зросла на 60% порівняно з минулим роком. Причина - неможливість проведення повних ремонтів на блоках, що використовують вугілля газової групи.
У зв’язку з перепадами потужності в енергосистемі України через нестабільне постачання вугілля антрацитної групи підвищилася частота маневрування газових блоків ТЕС.
Зокрема, Ладижинська ТЕС піднімала резервні блоки для покриття пікового споживання в ранкові та вечірні години й зупиняла їх на ніч.
Така практика негативно скаується на стані обладнання, окрім того призводить до перевикористання газу й мазуту для запуску енергоблоків.
Наприклад, Зокрема, Ладижинська ТЕС тільки у січні здіснила пусків-зупинок блоків в 7 разів більше(43 пуски), ніж у попередньому опалювальному сезоні.
Читайте также: Кабинет Министров утвердил финансовый план Украэроруха
'Станція вимагає ремонтів і працює на межі аварійних зупинок, як і більшість вітчизняних теплових електростанцій. Склалося так, що минулого опалювального сезону Ладижинська ТЕС маневрувала блоками потужністю 300 МВт, чого ще не було в історії вітчизняної теплової енергетики. Така практика негативно позначилася на технічному стані обладнання. Проте саме завдяки роботі станцій на газових марках вугілля на межі технічних можливостей енергосистема України змогла вистояти минулого опалювального сезону',- йдеться у повідомленні ДТЕК.
Компанія 'ДТЕК', яка належить українському фінансовому магнату Рінату Ахметову, виробляє 27% електроенергії і половину обсягів всього видобутого в Україні вугілля.
До складу компанії входять 10 теплоелектростанцій. Луганська ТЕС, Придніпровська і Криворізька ТЕС використовують у своїй роботі дефіцитне антрацитове вугілля. Кураховська, Запорізька, Бурштинська, Добротвірська, Ладижинська, Зуївська ТЕС працюють на вугіллі газової групи. Миронівська ТЕС може працювати як на газовому, так і на антрацитовому вугіллі.
Архитектура
Дизайн интерьеров
Стройматериалы
Парки мира
Парк Шантийи - пейзажное сердце регулярных садов Франции
Идеи французского абсолютизма нашли отражение в формировании классического садово-паркового стиля XVII века – французский регулярный сад с его характерными элементами: партерами, боскетами, бордюрами, берсо, шпалерами, павильонами, эрмитажами, фонтанами, скульптурами, топиарами, кадочными деревьями.
Романтический пейзаж. Часть 1
К концу XVIII века в моду, в том числе садово-парковую, входит романтизм. В литературе и живописи воспеваются красота природы: лугов, полей, лесов и рек.
Франция. Париж. Розарий в парке Багатель
Заслуживает внимания, потому что:
- это классический розарий регулярной планировки;
- регулярная планировка сада погружает в эпоху правления короля Людовика;
- в Японии есть точная копия этого сада.Карпатский дуэт: водный каскад и природное изваяние
Стоит посмотреть, потому что:
- на горе Поп Иван расположена обсерватория
- здесь находится красивейший водопад Женецкий ГукЗаповедники Канева
Стоит посмотреть, потому что:
- на Тарасовой горе в Каневе находятся могила и музей Тараса Шевченко
- Каневские горы — достопримечательность государственного значения
- экосистемы пойменных островов Каневского заповедника относятся к эталоннымПещера «Золушка»
Стоить посмотреть, потому что:
- это уникальная гипсовая пещера между двумя государствами – Украиной и Молдовой, чьи трехэтажные
подземные галереи простираются на расстояние до 90 километров
- по своей протяженности среди гипсовых пещер занимает третье место в мире
Комментарии
Оставить комментарийВы не зарегистрированные на сайте. Авторизуйтесь или зарегистрируйтесь пожалуйста.